TOPPINGS מבית א.מ. הנדסה וציפויים בע"מ שמה דגש על איכות, חדשנות ואמינות.

TOPPINGS מתמחה במתן פתרונות קונסטרוקטיביים ודקורטיביים לעיצוב - מיקרוטופינג, שיקום בטון, איטום משטחים וכן נותנים פתרונות למגזר הפרטי, המסחרי והציבורי.

TOPPINGS החלה את דרכה לפני 35 שנה ומאז צברה ניסיון רב בבטון כחומר וההשלכות שלו על איכות הריצפה.  שילוב של ציוד חדשני, טכנולוגיות מתקדמות וסטנדרטים גבוהים הפכו את TOPPINGS לאחת החברות המובילות בענף.

TOPPINGS מציעה מכלול שרותים תחת קורת גג אחת - ייעוץ, פיקוח וביצוע באיכות בלתי מתפשרת וכן לוקחת אחריות על כל שלבי הפרוייקט החל משלב התכנון. גישה זו מפחיתה עלויות ונותנת נחת ללקוח.

TOPPINGS מאמינה בקדמה, איכות, אווירה משפחתית, מקצועית וכן שיתוף פעולה וידע עם מיטב החברות ברחבי העולם במגמה מתמדת למצוא עבורכם פתרונות חדשניים.

 • בטון מוחלק -  בשיטת העבודה של טופינגס מתקבלת רצפת בטון מוחלק שמשתבחת עם השנים. מכיוון והרצפת הבטון המוחלק משלבת בתוכה קוורץ (זכוכית), השפשוף לאורך השנים שוחק את האבקות והקוורץ, ומתקבלת רצפת בטון מוחלק בעלת...

  קראו עוד
 • מה זה מיקרוטופינג? מיקרוטופינג הוא ציפוי המבוסס על מלט פולימרי, המיועד לשימוש ביישומים מרובים של ציפויים דקים על גבי תשתיות שונות עד לעובי של 2-3 מ"מ. המיקרוטופינג עמיד מאוד בפני שחיקה ובעל מאפייני הדבקה המאפשרים...

  קראו עוד
 • צורך שהתפתח בשנים האחרונות, מתוך ההבנה שהחניון הוא חלק מהבית והרושם הראשון שמקבלים כשמגיעים לבניין. האפוקסי מספק אפשרות ניקוי קלה, אינו סופג כתמים, יש לו מראה מהודר וצבעוני, מגדיר את מקומות החניה ומשפר את היעילות. כאשר...

  קראו עוד
 • טראצו ידידותי לסביבה הינו תוספת חדשה לקו המוצרים שלנו בעזרתה תהפכו חלום למציאות. ניתן להשתמש בו לעיצוב משטחים, ספסלים, דלפקים, שולחנות ומוצרים נוספים בנוסח איטלקי ונציאני. טראצו, בסגנונותיו השונים, משמש כמוצר ריצוף...

  קראו עוד

בטון מוחלק

בשיטת העבודה של טופינגס מתקבלת רצפת בטון מוחלק שמשתבחת עם השנים. מאחר ורצפת הבטון המוחלק משלבת בתוכה קוורץ (זכוכית), השפשוף לאורך השנים שוחק את האבקות והקוורץ, ומתקבלת רצפת בטון מוחלק בעלת ברק טבעי.

תהליך העבודה:

 1. הכנות – הנחות רשת מרותכת והעמדת תבניות יציקה.
 2. קבלת בטון עם סיבי ניילון בין התבניות, המתנה לייבוש חלקי, יציקה לגובה סופי וערבוב ויציקת חומר שחיקה מבוסס על קוורץ.
 3. החלקה עם מחליק מכני.
 4. סיום יום היציקה.
 5. חיתוך תפרים לפי תוכניות האדריכל – ב-24 השעות לאחר סיום היציקה.
 6. הנחת בד, ניילון ולוחות גבס להגנה להגנה מפני פגיעה מכנית.
 7. לאחר כ-10 ימים – פינוי כל ההגנות, קרצוף עם מכונה וסבון מסיר מלחים, ייבוש יסודי ויישום סילר אקרילי – רצפת הבטון המוחלק מוכנה.

יתרונות רצפת בטון מוחלק –

 • רצפה עמידה בתנאי מזג אוויר קשים.
 • רצפה עמידה למים.
 • רצפה איכותית ועמידה לאורך שנים.
 • מתאימה לפנים וחוץ, מרחב פרטי וציבורי.
 • עמידות גבוהה בשחיקה, ספיגה ולחיצה.

מיקרוטופינג

TOPPINGS נותנת לכם את הפתרון המושלם לרצפת בטון גם אם אין לכם את התשתית הנכונה והמתאימה – המיקרוטופינג. רצפה בעובי של 3 מ"מ שלא משפיעה על הספים, דלתות וכו'. ניתן ליישמה על כל בסיס, היא עמידה ונשמרת לאורך זמן.

תהליך העבודה:

 1. ליטוש יהלום של משטח העבודה והכנת שטח הפנים לשכבה עליונה
 2. ניקיון יסודי ושאיבת אבק
 3. מריחת פריימר אקרילי (חומר אקרילי – משפר הדבקה וחיבור)
 4. יישום של שכבה מקשרת – אגריגט גדול יותר (סוג של אבן)
 5. הטמעת רשת אינטרגלס (מפלסטיק) למניעת הקרנה של סדקים מהשכבה התחתונה לשכבה העליונה.
 6. יישום של שכבה עליונה – חומר מקשר
 7. ליטוש יסודי לקבלת שטח פנים חלק ונקי
 8. ניקיון יסודי ושאיבת אבק
 9. יישום שכבת חומר עליון – מיקרוטופינג
 10. ליטוש ושאיבה נוספת
 11. יישום סילר אקרילי – הסילר שומר על מראה הרצפה, עמיד בפני מים, קרינת UV, שחיקה ועוד...

יתרונות המיקרוטופינג מבית TOPPINGS:

 • המערכת גמישה ולא מחייבת ניסורים (חיתוך של הרצפה) ולכן ניתן לקבל חללים שלמים ללא חלוקה, דבר היוצר תחושה של חלל גדול יותר.
 • הרצפה בעלת עובי מאוד דק (עד 3 מ"מ) ולכן בשיפוץ של רצפות קיימות אין צורך בשינוי ספים.
 • בבנייה חדשה, כאשר לא נשאר מספיק גובה לרצפת בטון מוחלק ומעוניינים לקבל את מראה הבטון, ניתן ליישם מיקרוטופינג בשילוב מדה מתפלסת.
 • עמידות גבוהה בשחיקה וספיגה.
 • כושר הדבקה גבוה לכל סוגי התשתיות
 • קל מאוד לניקוי ואחזקה.
 • מתאים לפנים וחוץ.
 • ניתן לקבל ריהוט משלים באותו הגוון והטקסטורה.

דק בטון

לוחות הדק הם פתרון חדש ומיוחד מבית טופינגס - א.מ הנדסה.

הלוחות מיוצרים מפייבר צמנט, והם מגיעים במרקמי עץ שונים ובגדלים משתנים. הגדלים המשתנים נועדו להעניק לכם את הפתרון הפשוט ביותר לרוב הדרישות; דק בחצר הבית, חלל מרכזי בפנים, מסביב לבריכה, מרפסות ואף חללים רטובים או לחים. הלוחות מהווים פתרון ייחודי חלופי לרצפות העץ הדורשות תחזוקה מתמדת, הם מוסיפים חדשנות, מודרניות ויוצרים אווירה מיוחדת.

יתרונות המוצר:

 • החומר עמיד בפני פגעי מזג האוויר
 • עמיד בפני אש
 • נוח לעבודה
 • בעל תחזוקה מינימלית
 • חומר חזק במיוחד

רצפות אפוקסי

רצפות אפוקסי

לאורך שנים צברנו ניסיון רב בתחום ופתחנו עבור לקוחותינו מגוון רצפות אפוקסי שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם. כל רצפות האפוקסי של TOPPINGS עומדות במבחן האיכות והזמן.

צביעה אפוקסית – יישום שכבה דקה בעובי של 300 מיקרון (צביעה) על גבי רצפת בטון. מתאים ונפוץ בעיקר בחניונים.

אפוקסי ביציקה – יישום שכבה בעובי של 3 מ"מ, המייצר מערכת חזקה ועמיד יותר לאורך זמן. מתאים ונפוץ בעיקר בחללים עם חומצות כגון: חדרי מצברים, חדרי טעינה, מרלו"ג, מעבדות ועוד..

אפוקסי מזויין – מוצרי בלעדי מבית TOPPINGS יישום שכבת קוורץ עם אפוקסי כחומר מקשר ומעליו שכבת אפוקסי עליונה, מתקבלת מערכת בעובי של כ-3-4 מ"מ אשר דלה באפוקסי ועשירה בקוורץ שנדחס בתהליך העבודה. שיטת עבודה זו נותנת למערכת תכונות של גמישות ועמידות מפני פגיעות מכניות (חסרון של מערכות אפוקסי אחרות). המערכת מתחברת לרצפה ומקבלת את תכונותיה. המערכת טובה לשיקום רצפות אחרי שריפה, מפעלים ישנים ועוד, ומגיעה לחוזקים גבוהים יותר מבטון.

לרצפות האפוקסי יתרונות בולטים, הן עמידות בשחיקה במקומות בהם יש תנועה רבה של מלגזות וציוד מכני כבד, עמידות בטמפרטורות קיצוניות גבוהות ונמוכות, עמידות בפני חומרים כימים ולכן מתאימות למעבדות, חדרים סטרילים ועוד..

TOPPINGS מבית א.מ. הנדסה וציפויים בע"מ

טלפון: 077-3220849

נייד: 050-6801611

פקס: 077-4550526

ניתן להגיע לפגישה בתיאום מראש בלבד

העליה 1 , ת.ד 112, בצרה , 60944

E-mail: [email protected]

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים